Stetmar

STeTMaR - Usługi Sprzętowe Łukasz Mazur|Z pasji do budownictwa|TEL : 784-086-348|TEL : 539-991-070

STeTMaR - Usługi Sprzętowe Łukasz Mazur|Z pasji do budownictwa|TEL : 784-086-348|TEL : 539-991-070

 

O NAS SŁÓW KILKA

 

Stetmar Usługi Sprzętowe Łukasz Mazur jest firmą budowlaną specjalizującą się w robotach ziemnych. Nasza siedziba mieści się w Szczecinie. Działalność prowadzimy na terenie Szczecina i okolic. Właścicielem jest Łukasz Mazur. Swoje doświadczenie zdobywaliśmy na prestiżowych budowach rozmieszczonych na terenie całego kraju. Zapewniamy klientom wysokiej jakości usługi budowlane w zakresie robót ziemnych i nie tylko.

 
NASZA OFERTA
7088

Roboty ziemne

Specjalizujemy się w robotach ziemnych. Świadczymy usługi koparką kołową na terenie Szczecina i okolic polegające na wykonywaniu: wykopów, nasypów, niwelacji terenów, wymian gruntów, wykopów pod sieci instalacyjne, przegłębień pod fundamentami, zasypek fundamentów, podbudów pod posadzkami, platform piaskowych.

Roboty drogowe

Świadczymy usługi w zakresie robót drogowych. Wykonujemy zagospodarowania terenów. Przygotowujemy tereny pod nawierzchnie utwardzone z kostki brukowej, płyt ażurowych, płyt drogowych, geokrat. Wykonujemy drogi tymczasowe na budowach oraz drogi dojazdowe do posesji. Na stałe współpracujemy z ekipami brukarskimi.

Roboty usługowe

Wykonujemy rozbiórki istniejących nawierzchni utwardzonych i niewielkich obiektów kubaturowych. W ramach wykonywanych zleceń zapewniamy usługi transportowe, zaopatrzenie w materiały budowlane, geosyntetyki, kruszywa naturalne, kruszywa uzyskane w procesie recyklingu. Zapewniamy dostawę prądu na budowie.

 
Lat doświadczenia11
Litrów paliwa197000
Wykonanych wykopów376
Metrów sześciennych940000

OPINIE O NAS

 

Zapoznaj się z opiniami o firmie STeTMaR i poziomie świadczonych przez nas usług.

GrzegorzPrywatny Inwestor
Podczas wykonywania wykopów pod ławy fundamentowe koparka mojego pierwotnego wykonawcy popsuła się… Musiałem w bardzo krótkim czasie wynająć koparkę na terenie Szczecina. Z pomocą przyszedł Pan Łukasz, który przyjechał na miejsce budowy w zaledwie kilka godzin!
Szymon - kierownik budowy Gryf Development
Firma Stetmar Usługi Sprzętowe Łukasz Mazur zrealizowała zlecenie polegające na wykonaniu wykopu pod projektowane budynki oraz wykonaniu platformy z piasku pod płytę fundamentową. Polecam firmę Stetmar Łukasz Mazur jako godnego zaufania wykonawcę robót ziemnych.
KrzysztofPrywatny Inwestor
Z usług firmy Stetmar skorzystałem podczas wykonywania drogi dojazdowej do działki budowlanej. Zlecenie zostało wykonane terminowo i zgodnie ze wszystkimi ustaleniami. Dzięki temu, kontynuowaliśmy współpracę także przy pozostałych robotach ziemnych na terenie budowy.